Klienci o nas

Profesjonalizm, dobra cena, fantastyczne projekty. Szczerze polecam.
SKW MARKETING
Podjęliśmy współpracę z SPIRRAVISION, projekty na najwyższym poziomie.
Drukarnia Alekso
100% POLECAM ! w końcu trafiłam na profesjonalnego grafika, wybitnie uzdolniony, twórczy, kreatywny, niesamowite wyczucie tematu a przy tym asertywny i cierpliwy, profesjonalny przedsiębiorca!!! expresowe projekty i super kontakt, 100% SATYSFAKCJI !
PAIR HAIR
Polecam! Bardzo dobra firma. Dobra cena za usługę. Odporni na fanaberie klientów. Rzetelni. Zakomity kontakt i czas realizacji projektów. Wszystko w 100% zgodne z opisem aukcji. Oby więcej takich biur projektowych!!!
BIG-D
Gorąco polecam. Pełny profesjonalizm, szybko i sprawnie a przede wszystkim zgodnie z oczekiwaniami
SKLEP GLN
Fantastyczna firma! Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług! Są dobrzy w tym co robią i co ważne: SŁUCHAJĄ KLIENTA! Reagują na potrzeby! POLECAMY
Łukasz Piasecki
Pierwsze propozycje logo w mniej niż jeden dzień. Indywidualne i profesjonalne podejście do klienta, uprzejma i cierpliwa obsługa. Produkt spełnia oczekiwania w 100%. Szczerze polecam!
Dedal
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, szybko i pięknie wykonany projekt, bardzo dobry kontakt. Gdy tylko będzie potrzeba, na pewno skorzystam jeszcze raz z usług Spirravision. POLECAM!!!!
Bartek Krysiu
REWELACJA!!! Gotowy projekt LOGA otrzymałem w ciągu 2h od momentu zakupu! W ciągu tych 2h zostały wykonane jeszcze 2 drobne poprawny o które prosiłem. POLECAM wszystkim. Z pewnością jeśli będę potrzebować projektów – zgłoszę się ponownie. Dziękuję!
IGRAF.PL
Proszę państwa…. firma na najwyższym poziomie, jakość logo jakie otrzymałam jest po prostu znakomite. Jestem pod wrażeniem, że od razu KILKA propozycji. Firma posiada znakomitych grafików. Cena jest po prostu za niska. Bardzo gorąco polecam! 10/10!
QLLEX

Etapy współpracy

1. ROZMOWA

Skontaktuj się z Nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowegou dołu strony.

2. PLANOWANIE

Przekaż Nam swoje oczekiwania wobec danego projektu. Im więcej informacji tym szybciej uzyskamy zamierzony efekt.

3. PROJEKTOWANIE

W zależności od zamówienia  termin realizacji to od 24h do 72h. Bardzo zależy Ci na czasie? Zadzwoń.

4. MODYFIKACJE

Dbamy o zadowolenie Naszych klientów, zawsze dążymy do stuprocentowej satysfakcji obu stron.

5. ZADOWOLENIE

Wysyłamy niezbędne pliki lub wdrażamy strony www, przekazujemy  dokumenty, zapewniamy pomoc on-line.