FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Jeśli masz wątpliwości zapoznaj się z faq dotyczącym stron internetowych poniżej, jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Jaki jest koszt gotowej strony?

Przejdź do wyceny-online i sprawdź dostępne warianty, wypełnij brief – ten prosty formularz pomaga nam w poznaniu Twoich oczekiwań, dzięki czemu możemy przygotować indywidualną wycenę i projekt.

Jaki jest koszt wizualizacji?

Wizualizacje przygotowujemy bezpłatnie na podstawie informacji zawartych w brief’ie.

Jaki jest termin realizacji ?

Wizualizację przygotujemy do 48h, po akceptacji stronę wdrożymy do 7 dni roboczych. Poprawki do 48h. Dla bardziej rozbudowanych stron termin ustalany jest indywidualnie.

Co to jest domena i hosting?

Usługi te są wymagane by Twoja strona widniała w sieci. Otrzymasz domenę (adres strony), hosting (miejsce na pliki Twojej strony) oraz certyfikat bezpieczeństwa SSL gratis na rok! Bez zobowiązań. Koszt po roku dla domeny .pl to 123zł, serwer 300zł, SSL gratis przy przedłużeniu pozostałych usług.

Co w przypadku gdy nie mam materiałów?

W cenie strony masz możliwość wykorzystania licencjonowanych filmów i zdjęć stokowych oraz innych elementów graficznych z serwisów z których korzystamy. Treści będziesz mógł uzupełnić w panelu administracyjnym.

Czy zdjęcia posiadają licencję?

Zdjęcia i klipy video posiadają licencję na bazie której możesz wykorzystywać je na swojej stronie www i materiałach reklamowych na potrzeby strony możesz wybrać konkretne elementy z Elements Envato bez limitu oraz Adobe Stock – ilość i elementy do uzgodnienia.

Kiedy się kończą usługi?

Nie przejmuj się formalnościami, usługi należy odnawiać raz do roku, przypomnimy Ci o wygasających usługach z wyprzedzeniem by zachować ich ciągłość.

Kontakt

Szybki kontakt

Masz pytania skontaktuj się z nami: