Z tego artykułu możesz dowiedzieć się:

system affiliacyjny

Coraz większa liczba osób poszukuje sposobów na dodatkowy dochód, jednocześnie łącząc to z korzyściami dla swojej sieci kontaktów. Z tego właśnie powodu  prezentujemy nasz system partnerski: WebPartner.

Czym jest WebPartner?

WebPartner to nasz program afiliacyjny, stworzony z myślą o tych, którzy chcieliby polecać nasze usługi innym. Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług i uważasz, że Twoi znajomi, rodzina lub partnerzy mogliby skorzystać z naszych ofert, dlaczego nie skorzystać z tej okazji, by zarobić?

Jak to działa?

  1. Nawiązanie umowy: Gdy Twoja polecana osoba / firma nawiąże z nami współpracę, proces affiliacyjny zostaje aktywowany.
  2. Finalizacja: Po pomyślnym zakończeniu usługi dla Twojego poleconego i finalizacji, przystępujemy do realizacji obietnicy.
  3. Twoja prowizja: Jako nasz WebPartner, otrzymasz procentowy udział od wartości wykonanej usługi. To nasz sposób, by podziękować Ci za zaufanie i rekomendację.

Przykład: Twój znajomy Mirek chce stworzyć stronę internetową, koszt stworzenia strony to po ustaleniach 3000zł, gdy polecisz naszą firmę, Mirek skontaktuje się z nami, wykonamy i rozliczymy usługę stworzenia strony www, podzielimy się z Tobą zarobioną kwotą w tym przypadku 500zł.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Oprócz korzyści finansowych, dołączając do programu WebPartner, stajesz się częścią większej społeczności. To nie tylko dodatkowy dochód, ale przede wszystkim budowanie trwałych relacji biznesowych i korzystanie z profesjonalnych usług, które możesz polecić.

Zostań WebPartnerem już dziś!

Jeśli jesteś gotów dzielić się pozytywnymi opiniami o naszych usługach i jednocześnie czerpać korzyści finansowe, nie czekaj dłużej! Dołącz do programu WebPartner i rozpocznij swoją przygodę z afiliacją na najwyższym poziomie.

WebPartner – bo dobre usługi warto polecać, a za rekomendacje warto być nagradzanym!

Nie posiadasz jeszcze konta? Zacznij czerpać korzyści z polecania.

Kamil Autor: Kamil Kwiatkowki

Jestem doświadczonym projektantem stron internetowych. Moja pasja to nie tylko tworzenie estetycznych i responsywnych projektów, ale również dostarczanie treści o wysokiej jakości. Dzięki mojemu doświadczeniu w branży potrafię dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów, tworząc funkcjonalne i atrakcyjne strony internetowe.